رئیس علوم پزشکی: کرونا در قم دوباره اوج گرفت

فرمانده سپاه قدس با اعضای جامعه مدرسین دیدار کرد

سردار قاآنی با شماری از مراجع و علما در قم دیدار کرد

با افزایش بیماران کرونایی، ظرفیت بیمارستان امیرالمومنین قم تکمیل شد

تعداد بستری‌های کرونایی قم به ‌۵۶۱ تَن افزایش یافت

حج مسیری برای همدردی، صلح و امنیت پایدار است

استفاده درست از حج، می‌تواند بسیاری از دشمنی‌ها را از بین ببرد

همه در مقابل اسلام و امت اسلامی مسئول هستیم

حج واقعی می‌تواند تمام گرفتاری‌های مسلمانان جهان را حل کند

مسئولان خواسته‌های به حق مردم خوزستان را عملی کنند

حج بدون برائت حج نیست

جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان در قم برگزار می‌شود

کد خبر: 7820 ||خبر استان قم | زمان انتشار: ۲۰:۳۵:۴۹ - جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ | بدون نظر | |

برای حضور حداکثری مردم در انتخابات رسالت سنگینی داریم

 به گزارش عصر جمعه روابط عمومی استانداری قم یونس عالی پور در جلسه هماهنگی آیین‌های بزرگداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد اظهار داشت: در روزهای آینده انتخابات مهمی را در پیش داریم و باید این حماسه پرشور به‌خوبی برگزار شود، دشمن در تلاش است انتخابات کمرنگ شود در حالی که ما پیرو امام و ولی فقیه هستیم و حضور در انتخابات امری بسیار واجب است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیست و هشتم خردادماه برگزار می‌شود.

معاون استاندار قم در ادامه همچنین بیان داشت: با توجه به‌خاموشی‌های اخیر باید تلاش شود در این چند روزه تعطیل ضمن رعایت صرفه‌جویی توسط شهروندان، آمادگی لازم در تامین آب و برق فراهم باشد.

وی تصریح کرد: در جهت کنترل مصرف باید لامپ های کم مصرف جایگزین لامپ های پرمصرف در مساجد و حسینیه‌ها شود تا صرفه جویی خوبی را شاهد باشیم.

عالی پور بیان کرد: راهکارهای کاهش سوخت باید در این ایام و با توجه به‌افزایش دمای هوا مورد توجه همه سازمان‌ها، اداره‌ها و خانواده‌ها باشد تا بتوانیم این وضعیت را پشت سر بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی نیز در آمادگی باشند تا مساله کوچکی به‌دلیل نداشتن تدبیر به‌بحران تبدیل نشود و بتوانیم مصرف برق را مدیریت کنیم به‌ویژه مساجد و حسینیه‌ها نیز مدیریت لازم را در کاهش مصرف داشته باشند.

معاون استاندار قم همچنین گفت: در شرایطی هستیم که باید به‌شیوع کرونا توجه ویژه ای داشته باشیم، براین اساس برنامه‌های نیمه خرداد حضوری نیست و به‌شکل های مختلف به‌خصوص از طریق فضای مجازی برگزار می شود.

وی افزود: آمادگی حرم و مسجد جمکران و بقاع متبرکه در ارائه برنامه‌های فرهنگی در بزرگداشت ایام اعلام شده است و در تولید محتوا نیز اقدام‌های خوبی صورت می گیرد.

عالی پور عنوان کرد: بسیاری از مراسم‌ها به‌صورت خودجوش در فضاهای باز برگزار می شود، از این رو مراقبت‌های لازم ضروری است.

Adblock test (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار