قتل مردم افغانستان و فلسطین، نشانه عمق کینه استکبار با مسلمانان است

همایش حمایت از نهضت مقاومت در قم برگزار می‌شود

توزیع ۱۰ میلیارد ریال بسته معیشتی توسط مراکز افق امامزادگان قم

کرونا جان چهار تَن دیگر را در قم گرفت

اختتامیه محافل قرآنی ربیع القرآن در قم برگزار شد

دو حادثه رانندگی در قم هشت تَن مصدوم برجای گذاشت

فوتی‌های کرونایی در قم کاهش یافت

شتاب تحولات حوزه سلامت قم

رئیس علوم پزشکی: ۱۰ بیمار کرونایی در قم جان باختند

رئیس علوم پزشکی: ۱۰ بیمار کرونایی در قم جان باختند

آیین یادبود شهدای حادثه تروریستی کابل در دانشگاه قم برگزار شد

آیین یادبود شهدای حادثه تروریستی کابل در دانشگاه قم برگزار شد

کد خبر: 7242 ||خبر استان قم | زمان انتشار: ۱۵:۱۴:۴۸ - پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ | بدون نظر | |

مشارکت حداکثری هدف مسئولان قم در انتخابات است

به گزارش روز پنجشنبه استانداری قم، بهرام سرمست در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور رییس دادگستری قم برگزار شد، در سخنانی با بیان اینکه انتخابات گذشته در استان قم در کمال سلامت و امنیت برگزار شده است اظهار کرد: در سال ۹۸ اوج تعامل و همراهی ارکان برگزاری انتخابات مجلس شورای در استان قم را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه همچون دوره قبل تعامل وهمراهی خوبی بین هیات نظارت و اجرایی وجود دارد افزود: تجربه موفق دوره های گذشته با این انتخابات تداوم خواهد یافت.

استاندار قم بیان کرد: باید بی‌طرفی مسئولان در مرحله برگزاری و نظارت بر انتخابات به مثابه تابلویی درخشان به مردم نمایش داده شود.

وی با اشاره به سیاست‌های کلی انتخابات ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری افزود: این سیاست‌ها به عنوان سند فرادستی باید به دقت اجرایی شوند.

سرمست با بیان اینکه ایجاد رقابت در انتخابات باید با فرصت‌های برابر و عادلانه صورت گیرد خاطرنشان کرد: هرگونه انحصار جناحی و فردی می تواند به کاهش مشارکت و بی اعتمادی مردم منجر شود.

استاندار قم حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دارای نقش موثر در  تامین امنیت و ثبات کشور دانست و ادامه داد: بدخواهان نظام برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات همچون گذشته برنامه دارند و از این رو ایجاد فضای نشاط و امید در جامعه باید در دستور کار ستاد انتخابات و کمیته اطلاع رسانی قرارگیرد.

سرمست خاطرنشان کرد: شرایط کرونایی در ایام انتخابات باید به گونه ای مدیریت شود تا مردم دغدغه ای برای حضور پای صندوق نداشته باشند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار