قتل مردم افغانستان و فلسطین، نشانه عمق کینه استکبار با مسلمانان است

همایش حمایت از نهضت مقاومت در قم برگزار می‌شود

توزیع ۱۰ میلیارد ریال بسته معیشتی توسط مراکز افق امامزادگان قم

کرونا جان چهار تَن دیگر را در قم گرفت

اختتامیه محافل قرآنی ربیع القرآن در قم برگزار شد

دو حادثه رانندگی در قم هشت تَن مصدوم برجای گذاشت

فوتی‌های کرونایی در قم کاهش یافت

شتاب تحولات حوزه سلامت قم

رئیس علوم پزشکی: ۱۰ بیمار کرونایی در قم جان باختند

رئیس علوم پزشکی: ۱۰ بیمار کرونایی در قم جان باختند

آیین یادبود شهدای حادثه تروریستی کابل در دانشگاه قم برگزار شد

آیین یادبود شهدای حادثه تروریستی کابل در دانشگاه قم برگزار شد

کد خبر: 7145 ||خبر استان قم | زمان انتشار: ۱۵:۲۱:۵۱ - یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ | بدون نظر | |

رشد ۱۰۰ درصدی مشارکت مردمی در بهزیستی قم

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی بهزیستی قم، مهدی پهلوانی با اعلام این خبر افزود: کل مشارکتهای مردمی بهزیستی قم اعم از نقدی و غیرنقدی در سال ۱۳۹۸ حدود ۱۱۰ میلیارد ریال بود که این عدد در سال ۱۳۹۹ با وجود بحران کرونا و مشکلات اقتصادی به رقم بیش از ۲۱۷ میلیارد ریال رسید.

وی با اشاره به برخی حواشی ایجاد شده پیرامون سازمان و تاثیرات منفی اینگونه اقدامات در سال های گذشته بر اعتماد خیران، اضافه کرد: نیکوکاران و حامیان بهزیستی بزرگترین دارایی معنوی بهزیستی هستند و در طول سال ۱۳۹۹ علی رغم شیوع کرونا و تنگناهای مالی، خیران استان در قالب پویش های گوناگون در همه جا و همه وقت یاور بهزیستی قم بودند و سازمان و جامعه هدف بهزیستی را تنها نگذاشتند.

وی ادامه داد: به طوری که کل اعتبار ابلاغی و اختصاص یافته دولتی  به بخش مددجویی بهزیستی در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۸۰ میلیارد ریال بود، اما خیران و مردم نوع دوست و سخاوتمند قم با مشاهده مشکلات معیشتی همشهریان بیش از ۲۱۷ میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی به مراکز بهزیستی داشتند.

پهلوانی با اشاره به شیوع موج جدید کرونا و تبعات مضاعف آن بر جامعه هدف بهزیستی و همچنین حلول ماه رمضان، بیان کرد: بهزیستی قم به منظور تامین سبدهای غذایی ماه مبارک رمضان برای توزیع بین اقشار تحت پوشش دست نیاز خود را به طرف تمام بانیان خیر، نیکوکاران، کسبه و بازاریان، صاحبان صنوف و کارخانجات، بیوت مراجع عظام تقلید و علمای اعلام، حرم مطهر و مسجد جمکران، اوقاف و تمام مدیران استان دراز نموده و آماده دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی است.

شماره حساب هدایای بهزیستی نزد بانک مرکزی ۴۱۷۶۰۳۴۵۴۱۸۸۶۹۹۹ شماره کارت متصل به حساب هدایا ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۶۱۸۲۵۸۸ و تلفن ۰۹۱۰۹۰۷۳۲۰۵ برای هماهنگی دریافت کمک های غیرنقدی در نظر گرفته شده است./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار