رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 14 مهر 1401 - 20:50
  • کد خبر : ۹۶۹۴
  • مشاهده :  25 بازدید
  • چاپ خبر : صف معترضین به مشکلات اقتصادی از آشوبگران جدا گردد 

صف معترضین به مشکلات اقتصادی از آشوبگران جدا گردد 

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور از تلاش های این نیرو قدردانی کرده و فرمودند: نیروی انتظامی به خوبی توانسته در برابر ناامنی ها در میدان حضور پیدا کند. به گزارش خبر استان قم، با اشاره به حوادث اخیر، سه عامل دشمنان خارجی، فضای مجازی رها و […]

آیت الله مکارم شیرازی، خبر استان قم، فریب دشمنان، اختشاشات قم
آیت الله مکارم شیرازی، خبر استان قم، فریب دشمنان، اختشاشات قم

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور از تلاش های این نیرو قدردانی کرده و فرمودند: نیروی انتظامی به خوبی توانسته در برابر ناامنی ها در میدان حضور پیدا کند.

به گزارش خبر استان قم، با اشاره به حوادث اخیر، سه عامل دشمنان خارجی، فضای مجازی رها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را از علل اصلی دانسته و افزودند: تا زمانی که این عوامل باشد، احتمال آشوب وجود دارد، چرا که دشمنان خارجی همیشه در پی ضربه زدن به نظام اسلامی هستند و مشکلات اقتصادی نیز بهانه به دست آنها می دهد.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی تأکید کردند: باید صف کسانی که به گرانی ها و مشکلات اقتصادی اعتراض دارند از صف افراد شرور که در پی آشوب و ناامنی در کشور هستند، جدا گردد.

ایشان به مرگ خانم امینی اشاره کرده و فرمودند: لازم بود نیروی انتظامی و دیگر نهادهای ذیربط گزارش جدی و فوری از تحقیقات خود ارائه می دادند تا جلوی این بهانه ها گرفته می شد.

معظم له حضور پرشور مردم در راهپیمایی ها را بیانگر مخالفت آنان با این گونه اغتشاشات و جریانات دانسته و افزودند: معاندین نظام و کشور با تحریک احساسات جوانان و تعرض و ایجاد ناامنی، آتش زدن آمبولانس، غارت و تخریب اموال و کشتن مردم بی گناه، خودشان را رسوا کردند و چهرۀ واقعی آنها برای مردم آشکار گردید.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به مسألۀ حجاب در کشور، اکثریت مردم را پای بند به حجاب و عفاف دانستند.

ایشان با تأکید بر شفاف سازی مسائل اقتصادی توسط دولت افزودند: دولت باید نسبت به سامان دادن مشکلات اقتصادی و گرانی اقدام جدی نماید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »