رفتن به بالا
  • سه شنبه - 5 مهر 1401 - 14:00
  • کد خبر : ۹۶۷۶
  • مشاهده :  23 بازدید
  • چاپ خبر : از شما خواهرانم مى‌خواهم زینب این زمان باشید
شهید قاسم خیری سعادتی، خبر قم، حجاب در قم، خبر استان قم

از شما خواهرانم مى‌خواهم زینب این زمان باشید

شهید قاسم خیری سعادتی در وصیت‌نامه خود آورده است: از شما برادرانم مى‌خواهم که راه حسین(ع) را ادامه دهید و جبهه‌ها را خالى نکنید و از شما خواهرانم مى‌خواهم زینب این زمان باشید و راه حضرت زینب(س) را ادامه دهید. به گزارش خبر استان قم، شهید قاسم خیری سعادتی فرزند بالاخان در تاریخ بیست و […]

شهید قاسم خیری سعادتی در وصیت‌نامه خود آورده است: از شما برادرانم مى‌خواهم که راه حسین(ع) را ادامه دهید و جبهه‌ها را خالى نکنید و از شما خواهرانم مى‌خواهم زینب این زمان باشید و راه حضرت زینب(س) را ادامه دهید.

شهید قاسم خیری سعادتی، خبر قم، حجاب در قم، خبر استان قم
شهید قاسم خیری سعادتی، خبر قم، حجاب در قم، خبر استان قم

به گزارش خبر استان قم، شهید قاسم خیری سعادتی فرزند بالاخان در تاریخ بیست و یکم اسفند ماه ۱۳۶۳، در خانواده مذهبی و متدین در بخش قنوات از توابع قم دیده به جهان گشود. وی پس از چندی مجاهدت در جبهه‌های حق علیه باطل در برابر حمله بی‌رحمانه رژیم بعث عراق به میهن عزیزمان، در تاریخ بیست و یکم اسفند ماه ۱۳۶۳، در منطقه جزیره مجنون بر اثر اصابت تیر به ناحیه سر به درجه رفیع شهادت نائل گشت. در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.

بسم الله الرحمن الرحیم

اولین وصیتى که من دارم به پدر و مادر گرامی‌ام است که شما پدر گرامی راه شهدا که همان راه حسین(ع) است ادامه دهید و شما مادرم همچون فاطمه زهرا(س) صبور باشید و اگر من شهید شدم براى من گریه نکنید بلکه براى على اکبر حسین گریه کنید.

همچنین شما برادران و خواهرانم، از شما برادرانم مى‌خواهم که راه حسین(ع) را ادامه دهید و جبهه‌ها را خالى نکنید و از شما خواهرانم مى‌خواهم زینب این زمان باشید و راه حضرت زینب(س) را ادامه دهید.

شما ملت ایران از شما مى‌خواهم که جبهه‌ها را خالى نکنید و دعا به امام و رزمندگان یادتان نرود و مهدى فاطمه(عج) را یارى کنید و بخواهید هر چه سریعتر رزمندگان اسلام به کربلاى حسینى برسند و ما هم ان‌شاء‌الله تا آخرین قطره خون خود در این راه پیش مى‌رویم.

مطلب دیگر این که در دعاهاى کمیل و توسل و نماز جمعه شرکت کنید تا از این طریق هم مشتى محکم بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب بزنید.

وصیتى مى‌کنم که امیدوارم شما پدر و مادرم انجام دهید، من ۲ سال نماز و روزه بدهکار هستم و امیدوارم که این نمازها را برایم بخوانید و روزه‌ها را هم بگیرید در ضمن مرا در طیب طاهر در میان شهداى دیگر روستا دفن کنید و در همین امید هستم که همه اقوام و دوستان و آشنایان مرا حلال کنند. آن موتورى که دارم شما پدر بزرگوارم را وصى مى‌کنم تا هر کارى خواستى با این موتور انجام دهید.

«والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته»
خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار/ از عمر ما بکاه و بر عمر او بیفزاى/ رزمندگان ما را پیروزى مطلق عطا بفرما

قاسم خیرى سعادتى

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »