رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 شهریور 1401 - 00:17
  • کد خبر : ۹۶۲۲
  • مشاهده :  0 بازدید
  • چاپ خبر : استقرار ادارات در شهرستان های جدید جز اولویتهای دستگاه های اجرایی استان باشد

استقرار ادارات در شهرستان های جدید جز اولویتهای دستگاه های اجرایی استان باشد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم: طبیعی است که با ایجاد این دو شهرستان مردم انتظار دریافت خدمات دستگاههای اجرایی در شهرستان خود را داشته باشند و این توقع به حقی است که باید با سرعت پیگیری شود. به گزارش خبر استان قم، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در جلسه بررسی وضعیت […]

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم: طبیعی است که با ایجاد این دو شهرستان مردم انتظار دریافت خدمات دستگاههای اجرایی در شهرستان خود را داشته باشند و این توقع به حقی است که باید با سرعت پیگیری شود.

به گزارش خبر استان قم، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در جلسه بررسی وضعیت استقرار ادارات در شهرستان های کهک و جعفرآباد گفت: بیش از یکسال از ایجاد دو شهرستان جدید گذشته و انتظار می رفت که در این مدت ساختار شهرستانی کاملا شکل گرفته باشد اما با گزارش های دریافتی در حال حاضر این گونه نیست.


سید مهدی قریشی با اشاره به اینکه ایجاد شهرستان ها در مردم توقع ایجاد نموده گفت: طبیعی است که با ایجاد این دو شهرستان مردم انتظار دریافت خدمات دستگاههای اجرایی در شهرستان خود را داشته باشند و این توقع به حقی است که باید با سرعت پیگیری شود.

وی افزود: برخی از از دستگاههای پر مراجعه تاکنون اقدامات خوبی انجام داده و مستقر شده اند و باید سایر دستگاه ها نیز اهتمام لازم را به عمل آورند.

معاون استاندار قم با اشاره به اینکه در ارزیابی عملکرد مدیران و دستگاههای اجرایی شاخص های مختلفی همچون پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری، پیگیری اعتبارات ملی مد نظر قرار گرفته است گفت: یکی از شاخص های ارزیابی مدیران ، عملکرد آنان در استقرار واحد های شهرستانی خود و چگونگی خدمات رسانی به مردم می باشد.

قریشی اولویت اول را ایجاد ساختار و تشکیلات و مشخص شدن پست های سازمانی ادارات شهرستانی دانست و افزود: با توجه به اینکه در ادارات کل پستهاب بلاتصدی وجود دارد مدیران باید ساختار پیشنهادی را به همراه پست های بلا تصدی به وزارتخانه متبوع خود معرفی نموده و تصویب آنرا پیگیری نمایند و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و استانداری نیز هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد.

معاون استاندار بر لزوم هماهنگی مدیران استان با فرمانداران شهرستان ها تاکید کرد و گفت: انتصاب مدیران واحدهای شهرستانی باید با هماهنگی و تایید فرمانداران صورت گیرد./خبر استان قم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »