رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 شهریور 1401 - 15:20
  • کد خبر : ۹۶۱۴
  • مشاهده :  1 بازدید
  • چاپ خبر : همکاری حوزه هنری قم در برگزاری سلسله نشست های آسیب شناسی شعر آیینی

همکاری حوزه هنری قم در برگزاری سلسله نشست های آسیب شناسی شعر آیینی

در حاشیه دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و رئیس حوزه هنری قم مقرر شد تا سلسله نشست های آسیب شناسی شعر آیینی با همکاری مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی و حوزه هنری استان برگزار شود. به گزارش خبر استان قم، مهدی توکلیان، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم […]

در حاشیه دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و رئیس حوزه هنری قم مقرر شد تا سلسله نشست های آسیب شناسی شعر آیینی با همکاری مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی و حوزه هنری استان برگزار شود.

به گزارش خبر استان قم، مهدی توکلیان، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با محمد علی روزبهانی، رئیس حوزه هنری قم دیدار و گفتگو کرد.


محمدعلی روزبهانی، رئیس حوزه هنری قم در این دیدار گفت: قم ظرفیت های منحصر به فردی در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر دارد که از جمله آن می توان به استاد مجاهدی، پدر شعر آیینی اشاره کرد که از جمله مفاخر استان هستند.


وی افزود: سلسله نشست هایی که توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان با محوریت استاد مجاهدی و در حوزه آسیب شناسی شعر آیینی آغاز شده است، کار ارزشمندی است و حمایت از این برنامه در شرح وظایف کارکردی حوزه هنری نیز هست.


همچنین همکاری مشترک در حوزه آموزش در کتابخانه های عمومی نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »