رفتن به بالا
  • سه شنبه - 4 مرداد 1401 - 02:30
  • کد خبر : ۹۵۵۶
  • مشاهده :  0 بازدید
  • چاپ خبر : مراسم روز خبرنگار در قم برگزار شد

مراسم روز خبرنگار در قم برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار عصر سه‌شنبه با حضور خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه قم به همت خانه مطبوعات استان برگزار شد. به گزارش خبر استان قم، در این مراسم که احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم، عباس ذاکریان فرماندار، امیرعلی عموزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند به ۳۰ نفر از […]

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار عصر سه‌شنبه با حضور خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه قم به همت خانه مطبوعات استان برگزار شد.

به گزارش خبر استان قم، در این مراسم که احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم، عباس ذاکریان فرماندار، امیرعلی عموزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند به ۳۰ نفر از اصحاب رسانه به‌ قید قرعه کمک‌ هزینه سفر به مشهد مقدس اهداء شد.

در ادامه این دورهمی صمیمی اهالی رسانه و مطبوعات استان از کارت‌های هوشمند ویژه اعضای خانه مطبوعات نیز رونمایی به عمل آمد.

احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم در بخشی از این مراسم بابیان اینکه خبرنگاران در خط مقدم جنگ رسانه‌ای دشمن قرار دارند نسبت به توجه به جهاد تبیین و مقابله با شایعات رسانه‌های معاند توسط خبرنگاران قمی تاکید کرد.

مدیرخانه مطبوعات قم نیز در سخنانی بیان کرد: ارتقای کیفی و نهادینه شدن مرجعیت رسانه‌ای خانه مطبوعات دو هدف عمده این تشکل صنفی است.

محمدحسین همتی نژاد با اشاره به بخشی از مشکلات و کاستی‌های جامعه رسانه‌ای استان گفت: از ابتدای آغاز بکار مدیریت جدید خانه مطبوعات درمجموع ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار جذب و در قالب برگزاری آیین‌های مختلف و تجلیل از اصحاب رسانه مصرف‌شده است.

۱۷ مرداد و سالگرد شهادت شهید محمود صارمی به‌عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »