افزایش ۵.۵ درصدی پیک مصرف برق در قم

دیدار فرماندهان پدافند هوایی با ۱۶ خانواده شهید ارتش در قم

گزارش تصویری/ سلام بر محرم

کتاب «وقتی بابا رئیس بود» در قم رونمایی شد

ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه (س) در دهه اول محرم

قم رخت سیاه بر تن می‌کند

برگزاری هشت اجلاسیه در کنگره ملی شهدای استان قم

مراسم روز خبرنگار در قم برگزار شد

عکس/ آرامگاه شهدا گمنام در کوه خضر نبی

نخستین سوگواره «اشک کاظمی» برگزار می شود

ارائه خدمات مرجع مجازی در ۲۴ کتابخانه های عمومی استان قم

میزهای خدمت دستگاه های اجرایی قم در نمازجمعه

کد خبر: 9470 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 20:09:33 - شنبه 11 تیر 1401 | بدون نظر | |

طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قم

سردار بهادر اسماعیلی در گفت‌وگویی خبری اظهار کرد: در راستای پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز، رده های تخصصی و اجرایی این فرماندهی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در سطح شهرستان قم طی ۷۲ ساعت به مرحله اجرا درآوردند.

به گزارش خبر استان قم، سردار بهادر اسماعیلی گفت: با اجرای این طرح در نقاط جرم خیز، ۸۵ نفرسارق و ۱۴۷ نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: در این رابطه ۱۰ دستگاه خودرو، ۳۳ دستگاه موتورسیکلت و ۸۵ مورد سایر سرقت ها کشف شده است همچنین ۳۴ دستگاه خودرو و ۲۱ دستگاه موتورسیکلت توقیف و بیش از ۱۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۱۸ هزار و ۳۵۷ قلم انواع لوازم قاچاق کشف شده است.

وی، رویکرد پلیس قم را مبتنی بر اصل پیشگیری و عدم وقوع جرایم دانست و خاطرنشان کرد: پیشگیری، فرصت ارتکاب جرم را از بین می‌برد و مردم شریف استان قم، باید با رعایت موارد حفاظتی و ایمنی در حفظ و نگهداری اموال خود با همکاری پلیس، دست سارقان را در رسیدن به اهداف شومشان کوتاه کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم از همکاری صمیمانه مردم متدین شهر قم قدردانی و تصریح کرد: اجرای چنین طرح هایی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های مشکوک، به ویژه در زمینه سرقت،توزیع انواع موادمخدر ،قاچاق کالا و احتکار با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »