رفتن به بالا
  • شنبه - 11 تیر 1401 - 12:02
  • کد خبر : ۹۴۶۷
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : کمیته تحقیق با دستور استاندار قم

کمیته تحقیق با دستور استاندار قم

استاندار قم در پیامی ضمن همدردی در خصوص درگذشت همشهریان قمی بر اثر حادثه آتش سوزی در شهرک شکوهیه قم به کمیته تحقیق وظیفه بررسی این حادثه را ابلاغ کرده است. به گزارش خبر استان قم، استاندار قم در پیامی ضمن همدردی در خصوص درگذشت همشهریان قمی بر اثر حادثه آتش سوزی در شهرک شکوهیه […]

استاندار قم در پیامی ضمن همدردی در خصوص درگذشت همشهریان قمی بر اثر حادثه آتش سوزی در شهرک شکوهیه قم به کمیته تحقیق وظیفه بررسی این حادثه را ابلاغ کرده است.

به گزارش خبر استان قم، استاندار قم در پیامی ضمن همدردی در خصوص درگذشت همشهریان قمی بر اثر حادثه آتش سوزی در شهرک شکوهیه قم به کمیته تحقیق وظیفه بررسی این حادثه را ابلاغ کرده است.

متن پیام استاندار قم به شرح ذیل می باشد:

ضایعه اندوهبار درگذشت تعدادی از تلاش گران عرصه تولید استان بر اثر حادثه آتش سوزی یکی از واحدهای شهرک صنعتی شکوهیه موجب تاسف و تاثر عمیق گردید. 

پیام حاکیست: اینجانب ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده‌های مصیبت دیده، برای آن عزیزان سفر کرده رحمت واسعه الهی، برای بازماندگان محترم صبر جزیل و برای مصدومان این حادثه تلخ سلامتی و بهبودی کامل را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم . 

دربخش دیگری ازاین پیام آمده‌است:‌یقینا آنچه می‌تواند التیام و تسکینی بر آلام خانواده‌های داغدیده باشد، بررسی دقیق علل حادثه و رسیدگی فوری به قصور و تقصیر احتمالی می‌باشد. 

پیام ادامه یافته است: معاون محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان مسئول کمیته ویژه تحقیق ، مسئولیت دارد با همکاری دستگاه های مرتبط ، ضمن پیگیری روند درمان مجروحان، دلایل بروز این حادثه ناگوار و وجود هر گونه سهل انگاری احتمالی را گزارش نمایند.بی گمان این عزیزان مصداق واقعی “الکاد لعیاله کالمجاهد فی سبیل‌الله” بودند و امیدوارم با اتخاذ تدابیر و تمهیدات ایمنی لازم، دیگر شاهد بروز چنین وقایع غمباری در واحدهای تولیدی استان نباشیم.  

در حادثه آتش‌سوزی کارخانه مواد شوینده در شهرک شکوهیه قم که روز سه‌شنبه هفته گذشته اتفاق افتاد چهار نفر کشته و هفت نفرمصدوم شدند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »