رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 تیر 1401 - 13:15
  • کد خبر : ۹۴۶۰
  • مشاهده :  2 بازدید
  • چاپ خبر : ارجاع ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ در منطقه یک

ارجاع ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ در منطقه یک

مدیر منطقه یک شهرداری قم با بیان اینکه در سال جاری تعداد ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ منطقه یک ارجاع شده است، گفت: از این تعداد ۲۰۹ پرونده به نتیجه رسیده و تعیین تکلیف شده است. به گزارش خبر استان قم، مجید محمدرضاخانی با اشاره به اهمیت رسیدگی به موضوع به پرونده‌های کمیسیون ماده […]

مدیر منطقه یک شهرداری قم با بیان اینکه در سال جاری تعداد ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ منطقه یک ارجاع شده است، گفت: از این تعداد ۲۰۹ پرونده به نتیجه رسیده و تعیین تکلیف شده است.

به گزارش خبر استان قم، مجید محمدرضاخانی با اشاره به اهمیت رسیدگی به موضوع به پرونده‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ اظهار داشت: از ابتدای سال جاری با توجه به نیاز پیگیری و به نتیجه رسیدن پرونده‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ ، رسیدگی به پرونده شهروندان با جدیت تمام در دستور کار قرار گرفته است.


وی با بیان اینکه در سال جاری تعداد ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ منطقه یک ارجاع شده است، ابراز کرد: این پرونده‌ها پس از بررسی، بازدید و تکمیل مدارک مورد نیاز، به مراجع ذیصلاح جهت تصمیم‌گیری ارسال‌شده است.


مدیر منطقه یک شهرداری قم با تأکید بر اینکه ۲۰۹ پرونده به نتیجه رسیده و تعیین تکلیف شده است، ابراز کرد: تعداد ۷۶ پرونده در حال پیگیری و رسیدگی در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری قم است.


وی خاطرنشان کرد: از تعداد ۲۰۹ پرونده که روند اداری آن‌ها تکمیل‌شده است، تعداد ۸۶ پرونده به‌صورت کامل تسویه‌حساب و مفاصا حساب صادرشده است و مابقی به‌صورت شرایطی با شهروندان تعامل شده است.
محمدرضاخانی در خاتمه ضمن تشکر از شهروندانی که عوارض خود را به‌موقع پرداخت می‌نمایند گفت: تعداد ۷۶ فقره از پرونده‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ بدون رسیدگی از طرف شهروندان باقی‌مانده است که در حال پیگیری تا رسیدن به نتیجه نهایی هستیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »