رفتن به بالا
  • سه شنبه - 20 اردیبهشت 1401 - 11:21
  • کد خبر : ۹۳۸۹
  • مشاهده :  10 بازدید
  • چاپ خبر : تدارک بسیار مناسب کودهای کشاورزی یارانه ای در فروردین ۱۴۰۱

تدارک بسیار مناسب کودهای کشاورزی یارانه ای در فروردین ۱۴۰۱

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم از تدارک بسیار مناسب کودهای کشاورزی یارانه ای در فروردین ماه سالجاری خبر داد . به گزارش خبر استان قم، حسین زند بیان کرد : از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۳۰ درصد برنامه ابلاغی کودی سال ۱۴۰۱ استان قم تدارک شده است .  وی بیان کرد : در فروردین ماه سالجاری بیش از ۶۰۰۰ تن انواع کودهای […]

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم از تدارک بسیار مناسب کودهای کشاورزی یارانه ای در فروردین ماه سالجاری خبر داد .

به گزارش خبر استان قم، حسین زند بیان کرد : از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۳۰ درصد برنامه ابلاغی کودی سال ۱۴۰۱ استان قم تدارک شده است . 

وی بیان کرد : در فروردین ماه سالجاری بیش از ۶۰۰۰ تن انواع کودهای شیمیایی یارانه ای ازته ، فسفاته و پتاسه برای استان تامین و به انبارهای تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در استان قم حمل گردیده است .

بدین ترتیب و با ادامه روند حمل و تدارک مستمر کودها ، کشاورزان عزیز و زحمتکش و بهره برداران بخش کشاورزی بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی از بابت تامین کودهای شیمیایی مورد نیاز خود به استقبال کشت بهاره خواهند رفت . 

زند همچنین افزود : از اول فروردین ماه ۱۴۰۱ ، کودهای شیمیایی یارانه ای فسفاته ، پتاسه را با قیمت های جدید و کاهش ۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته در اختیار کشاورزان قرار میدهیم .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »