رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 فروردین 1401 - 12:02
  • کد خبر : ۹۳۴۷
  • مشاهده :  0 بازدید
  • چاپ خبر : بازدید شبانه استاندار قم از کشتارگاه صنعتی طیور

بازدید شبانه استاندار قم از کشتارگاه صنعتی طیور

سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با حضور در یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور، از فرآیند ورود مرغ زنده، تا کشتار و آماده سازی برای عرضه به بازار مصرف بازدید نمود. به گزارش خبر استان قم، استاندار قم در ادامه و در نشستی با مسئولان این واحد تولیدی، گفت: رعایت موازین شرعی و مسائل بهداشتی […]

سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با حضور در یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور، از فرآیند ورود مرغ زنده، تا کشتار و آماده سازی برای عرضه به بازار مصرف بازدید نمود.

به گزارش خبر استان قم، استاندار قم در ادامه و در نشستی با مسئولان این واحد تولیدی، گفت: رعایت موازین شرعی و مسائل بهداشتی در کشتارطیور، اصل بسیار مهمی است که خوشبختانه در این کشتارگاه این موارد به خوبی رعایت می شود.

شاهچراغی بر اهمیت حمایت از امر تولید اشاره و تصریح کرد: با حضور کارشناسان و متخصصان امر و تسهیل در فرآیند های قانونی، شرایطی ایجاد شود تا ازظرفیت های موجود در این کشتارگاه در راستای توسعه تولیدات وعرضه به بازار مصرف استفاده مناسبی شود.

وی ادامه داد: از سوی دستگاه های ملی نیز در زمینه ایجاد زیر ساخت های حمایتی و تولید محصولات بسته بندی شده دام و طیور پیگیری های لازم صورت می گیرد.

استاندار قم همچنین با قدردانی از تلاش تولیدکنندگان و عوامل دست اندرکار تامین کالاها و مواد پروتئینی مورد نیاز شب عید استان، بر لزوم پیگیری جدی برای رفع مشکلات و دغدغه های تولیدکنندگان و نیروی کار شاغل در بخش دام و طیور تاکید کرد.

شاهچراغی همچنین با اشاره در پیش بودن ماه مبارک رمضان، خواستار اتخاذ تمهیدات لازم در زمینه تامین مرغ و تخم مرغ مورد نیاز این ایام و پیشگیری از بروز هر گونه کمبود و کاستی در این بازار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »