رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 فروردین 1401 - 15:10
  • کد خبر : ۹۳۲۵
  • مشاهده :  1 بازدید
  • چاپ خبر : معاونین استاندار در شیرخوارگاه صدف و مرکز حمزه

معاونین استاندار در شیرخوارگاه صدف و مرکز حمزه

حاجی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در اولین روز از سال جدید در بین کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان حضور یافتند. به گزارش خبر استان قم، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم ضمن تبریک سال جدید، افزود: […]

حاجی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در اولین روز از سال جدید در بین کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان حضور یافتند.

به گزارش خبر استان قم، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم ضمن تبریک سال جدید، افزود: حضور در این مرکز در آغاز سال ۱۴۰۱ و همزمان با میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) توفیق بزرگی است.

حاجی زاده به اهمیت کار مددکاران و مربیان شاغل در مراکز بهزیستی اشاره کرد و گفت: کار شما در این عرصه کاری جهادی است و نوعی عبادت محسوب می شود و ان شاالله در پیشگاه الهی ماجور خواهید بود.

وی با تاکید بر نقش خیرین در این زمینه، ادامه داد: بی شک توان و اقدامات خیرین در عرصه های مختلف کارگشاست و در زمینه حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست نیز آثار و برکاتی فراوان به دنبال داشته است.

معاون استاندار قم رویکرد دولت جدید در خدمت رسانی را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: حل مشکلات اجتماعی و آسیب ها از جمله دغدغه های دولتمردان است که با تمام توان در این زمینه در حال تلاش هستیم.
سید مهدی قریشی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار هم در این بازدید، ضمن ابراز خرسندی از حضور در چنین جمعی، خدمت به این قشر را مایه مباهات و توفیقی بسیار باارزش دانست و برای کودکان و پرستاران آرزوی موفقیت کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »