افزایش ۵.۵ درصدی پیک مصرف برق در قم

دیدار فرماندهان پدافند هوایی با ۱۶ خانواده شهید ارتش در قم

گزارش تصویری/ سلام بر محرم

کتاب «وقتی بابا رئیس بود» در قم رونمایی شد

ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه (س) در دهه اول محرم

قم رخت سیاه بر تن می‌کند

برگزاری هشت اجلاسیه در کنگره ملی شهدای استان قم

مراسم روز خبرنگار در قم برگزار شد

عکس/ آرامگاه شهدا گمنام در کوه خضر نبی

نخستین سوگواره «اشک کاظمی» برگزار می شود

ارائه خدمات مرجع مجازی در ۲۴ کتابخانه های عمومی استان قم

میزهای خدمت دستگاه های اجرایی قم در نمازجمعه

کد خبر: 9042 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 16:57:35 - چهارشنبه 10 آذر 1400 | بدون نظر | |

روند تولید در استان و کشور نباید معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.

ابوالفضل خاکی گفت: موانع تولید فقط انگیزه فعالان اقتصادی را برای تولید کاهش می دهد.


رییس اتاق بازرگانی استان قم

به گزارش خبر استان قم به نقل از روابط عمومی رئیس اتاق بازرگانی قم در نشست هیئت نمایندگان که با حضور معاونین اداره کل مالیات استان برگزار گردید اظهار داشت: مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان در استان قم هنوز حل نشده است و بیشتر تولیدکنندگان در بحث‌های مالیاتی مشکل دارند و مدتهاست که این مشکلات حل نمی‌شود.

وی ادامه داد: تولید کنندگان تمام تلاش خود را در شرایط سخت تحریم ها و مشکلات اقتصادی کشور انجام می دهند تا در چرخه رقابت باقی بمانند اما متاسفانه مشکلات مالیاتی و دیگر مسائل که بر سر راه تولید کنندگان مثل سنگ قرار می‌گیرد انگیزه این افراد را کاهش می‌دهد.

او گفت: فعالان اقتصادی طی درخواست های مکرر از اتاق بازرگانی خواستار حل مسائل مالیاتی، بیمه‌ای و بانکی در استان شدند و نباید با برگشت به عقب دوباره مثل سال های قبل بحث مشکل مالیاتی تولیدکنندگان را در جلسات مختلف مطرح کنیم و حرکت رو به جلو و بررسی مسائل خطوط تولید و از همه مهمتر گسترش و توسعه واحدهای تولیدی از برنامه ها و استراتژی اتاق در ماه‌های آینده است.

وی با تاکید بر این که امیدواریم با همفکری تولیدکنندگان و دستگاه های اجرایی، جرایم مالیاتی و سایر مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان برطرف شود، ادامه داد: روند تولید در استان قم در سالی که مزین به جهش تولید است نباید سر این گونه مسائلی که با تصمیمات استراتژیک مدیران قابل حل است دچار چالش شود بنابراین نباید روند تولید در استان و کشور معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.

عضو هیات نمایندگان اتاق ایران در این جلسه با اشاره به مشکلاتی که قانون ۱۶۹ مکرر برای تولید کنندگان ایجاد کرده است افزود موضوع بررسی تراکنش ها مسئله دیگر واحدهای تولیدی است و خواستار بررسی کارشناسی و هر چه دقیق تر این قانون و روند اجرای آن هستیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »