با سلیقه خوب می توان کارهای فرهنگی و آزادی های انسانی را در کنار هم جمع کرد

طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قم

کمیته تحقیق با دستور استاندار قم

مسئله اصلی قوه قضائیه نیازمند کار فقهی و میدانی است

ارجاع ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ در منطقه یک

اطاله دادرسی از مشکلات قضایی است

اهدای ۱۵۰۰ نسخه کتاب از سوی خانواده مرحوم سلیمی به کتابخانه مرکزی قم

تصاویر/ موزه دفاع مقدس

گزارش تصویری/ امامزاده سید سربخش قم

گزارش تصویری/ امامزاده شاه حمزه قم

تدارک بسیار مناسب کودهای کشاورزی یارانه ای در فروردین ۱۴۰۱

همایش “جمعیت جوانان” در قم برگزار خواهد شد

کد خبر: 9010 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 11:00:43 - شنبه 22 آبان 1400 | بدون نظر | |

خدمت به مردم جلب رضای خداوند متعال را به همراه دارد

آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار استاندار قم با ایشان اظهار کرد: خدمت به مردم جلب رضای خداوند متعال را به همراه دارد.به گزارش خبر استان قم، آیت الله العظمی علوی گرگانی در این دیدار مناصب دنیوی را فرصتی برای خدمت به مردم دانست و اظهار کرد: باید از این فرصت به نحو احسن استفاده شود.


ایشان با اشاره به روایتی از امام صادق علیه السلام در رابطه با امر حکمرانی افزود: مسئولان بایستی در مسیر خدمت به مردم و رفع مشکلات ایشان گام بردارند.


آیت الله اعرافی نیز در دیدار استاندار قم طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از انتصاب آقای شاهچراغی به عنوان استاندار قم، بر لزوم همکاری همه جانبه ی دستگاه های دولتی برای توسعه ی استان تاکید کرد.


ایشان با اشاره به اهمیت موضوع فرهنگ، اعتلای فرهنگ عمومی استان قم را ضروری دانست و افزود:در بحث توسعه ی گردشگری مذهبی و امر زیارت نیز استان قم ظرفیت های بسیار خوبی دارد که بایستی این مهم مورد توجه ویژه ی مسئولان قرار بگیرد.


سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم نیز در این دیدارها خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و اظهار کرد: امیدواریم با بهره گیری از نصایح و رهنمودهای مراجع عظام و علما شاهد رشد و ترقی استان قم باشیم.


استاندار قم تعامل و همگرایی دستگاه های دولتی و حاکمیتی را لازمه ی پیشرفت استان قم دانست و افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان “تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” نامگذاری شده است، تلاش خواهیم کرد تا رونق تولید و اشتغال را محقق سازیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »