رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 20 آبان 1400 - 14:09
  • کد خبر : ۹۰۰۷
  • مشاهده :  0 بازدید
  • چاپ خبر : لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان قم

لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان قم

استاندار قم با اشاره تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط دستگاههای اجرایی و اصناف تاکید کرد. به گزارش خبر استان قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در جلسه ستاد استانی کرونا برمشارکت صد در صدی دستگاه های اجرایی استان و پرسنل مربوطه در امر واکسیناسیون و رعایت […]

استاندار قم با اشاره تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط دستگاههای اجرایی و اصناف تاکید کرد.

به گزارش خبر استان قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در جلسه ستاد استانی کرونا برمشارکت صد در صدی دستگاه های اجرایی استان و پرسنل مربوطه در امر واکسیناسیون و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی تاکید نمودند.

وی با تاکید بر لزوم واکسیناسیون همگانی و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در استان ،گفت: سازمان ها ، دستگاه ها و اتاق اصناف باید خودشان نسبت به رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند و تمامی پرسنل خود را واکسینه نمایند تا بتوانند از سایر همشهریان قمی نیز برای شرکت در واکسیانسیون دعوت نمایند .

ایشان در ادامه از دلسوزی ها و همدلی های صورت گرفته در کاهش آمار مربوط به مبتلایان به بیماری کرونا از تمامی دست اندرکاران مربوطه تقدیر و تشکر نموده و بر ادامه اطلاع رسانی ها در جهت بالابردن سطح آگاهی مردم از این بیماری تاکید نمودند.

استاندار قم در خاتمه از دستگاه های مرتبط خواستند با همکاری جامعه خیرین نسبت به توزیع ماسک و اقلام بهداشتی در مناطق محروم استان اعم از خانه ها و مدارس اقدام نمایند .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »