نشست هم اندیشی اساتید معلول برگزار می‌شود

روند تولید در استان و کشور نباید معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.

موافقت وزیر کشور با تاسیس یک دهیاری در استان قم

اهمیت جذابیت ظاهری، محتوایی و تنوع موضوعی در نشست چگونگی ترغیب کودکان و نوجوانان

گزارش تصویری /جلسه شورای اداری شهرستان جعفرآباد به ریاست استاندار قم

مراسم بزرگداشت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» استان قم برگزار شد

خدمت به مردم جلب رضای خداوند متعال را به همراه دارد

لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان قم

پیام خداحافظی استاندار قم

نشست مجازی کرامت گویی از حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می شود

آذین‌بندی شهر قم و بیت النور به مناسب سالروز ورود پربرکت کریمه اهل‌بیت(س)

لزوم مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی در برگزاری شایسته ویژه برنامه های روز قم

کد خبر: 8997 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 22:01:25 - سه شنبه 11 آبان 1400 | بدون نظر | |

نمایشگاه بین المللی قم ویترین تولید و اقتصاد استان است

استاندار قم گفت: نمایشگاه بین المللی قم ویترین تولید و اقتصاد استان است و باید تمامی ظرفیت‌های لازم در جهت تکمیل این پروژه به کار گرفته شود.

به گزارش خبر استان قم، دکتر بهرام سرمست در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت که در سالن نمایشگاه بین المللی قم برگزار شد اظهار داشت: علاقه مند هستیم تا پیگیر تسریع در اجرای پروژه نمایشگاه باشیم.

استاندار قم افزود: نمایشگاه بین المللی قم ویترین تولید و اقتصاد استان است و باید تمامی ظرفیت‌های لازم در جهت تکمیل این پروژه به کار گرفته شود.

وی تصریح کرد: گفتگوی بخش خصوصی و دولت با هدف شناسایی مشکلات و رفع موانع تولید در محل نمایشگاه دائمی و بین المللی قم برگزار شد با این نیت که مصوبات جلسه قبل پیگیری شود و مصوباتی را در مورد بهره برداری از نمایشگاه داشته باشیم.

سرمست عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که مطرح بوده راه دسترسی نمایشگاه است و مقرر شد با پیگیری راه دسترسی در اختیار نمایشگاه قرار بگیرد و مکاتبه ای با وزارت راه برای طراحی یک مسیر موقت صورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین الحاق اراضی در طرح های توسعه ای یکی از موضوعات جلسه بود که که در کارگروه زیربنایی مطرح می شود و نهایتا در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اهداف نمایشگاه به تصویب برسد.

استاندار قم افزود:مساله دیگر پارکینگ نمایشگاه است که با همکاری شهرداری و سایر سازمان ها این مشکل رفع می شود، در ارتباط با بخش کشاورزی نیز طرح جدیدی وزارت کشاورزی برای محصولات کشاورزی مطرح شد.

سرمست خاطرنشان کرد: در مورد تامین سوخت ادوات کشاورزی تصمیمات حمایت کننده گرفته شد همچنین در مورد سند واحدهای سنگبری که در جانه قدیم تهران استقرار دارد، پیرو مصوبات قبلی و مصوبات قبلی قرار شد معاونت عمرانی جلساتی را با حضور مسئولان تشکیل دهد و برابر مقررات اسناد صادر شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »