رفتن به بالا
  • دوشنبه - 3 آبان 1400 - 16:54
  • کد خبر : ۸۹۸۴
  • مشاهده :  0 بازدید
  • چاپ خبر : لزوم مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی در برگزاری شایسته ویژه برنامه های روز قم

لزوم مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی در برگزاری شایسته ویژه برنامه های روز قم

معاون استاندار با اشاره به لزوم مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی در برگزاری شایسته ویژه برنامه های روز قم بر ضرورت استفاده از تمامی ظرفیت های تبلیغی و ترویجی سازمان ها و نهادها در راستای بزرگداشت این ایام تاکید کرد. به گزارش خبر استان قم، دکتر یونس عالی پور در جلسه هماهنگی برنامه های ایام […]

معاون استاندار با اشاره به لزوم مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی در برگزاری شایسته ویژه برنامه های روز قم بر ضرورت استفاده از تمامی ظرفیت های تبلیغی و ترویجی سازمان ها و نهادها در راستای بزرگداشت این ایام تاکید کرد.
به گزارش خبر استان قم، دکتر یونس عالی پور در جلسه هماهنگی برنامه های ایام معصومیه که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد بر لزوم توجه ویژه دستگاهها و رسانه ملی، شبکه استانی نور و فعالان رسانه ای استان به روز قم تاکید کرد.


وی با اشاره به اجرای ویژه برنامه های موفق این روز در سال گذشته گفت : برنامه های سالروز ورود حضرت معصومه (س) باید گستره فرااستانی داشته تا در اذهان عمومی مردم این روز کاملا تثبیت شود.


معاون هماهنگی امور زائرین استاندار با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در استان افزود : ویژه برنامه های این ایام معصومیه باید بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و با در نظر گرفتن دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت برگزار شوند.


وی خدمات رسانی ویژه به زائرین و مجاورین حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران را اولویت دستگاههای اجرایی عضو ستاد تسهیلات زائرین عنوان و خاطرنشان کرد: دستگاه های خدمات رسان باید آمادگی لازم برای ارائه خدمات رفاهی مورد نیاز زائران و میهمانان این ایام را داشته باشند.


عالی پور همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه جهانشهر قم بر لزوم مشارکت همه دستگاهها و سازمان ها در برگزاری برنامه های مناسبتی این شهر تاکید کرد.


معاون استاندار نگاه ویژه به بانوان در ویژه برنامه های ایام معصومیه را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید با محوریت دفتر امور بانوان استانداری و نهادهای متولی برنامه ریزی های مناسبی برای این حوزه در دستور کار قرار گیرد .


وی همچنین با اشاره به ضرورت احصاء عملکرد و ارزیابی اقدامات دستگاهها در زمینه بزرگداشت ایام معصومیه افزود : این موضوع در قالب مراسم ویژه ای برگزار و از دستگاه های برتر تجلیل بعمل خواهد آمد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
Translate »