نشست هم اندیشی اساتید معلول برگزار می‌شود

روند تولید در استان و کشور نباید معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.

موافقت وزیر کشور با تاسیس یک دهیاری در استان قم

اهمیت جذابیت ظاهری، محتوایی و تنوع موضوعی در نشست چگونگی ترغیب کودکان و نوجوانان

گزارش تصویری /جلسه شورای اداری شهرستان جعفرآباد به ریاست استاندار قم

مراسم بزرگداشت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» استان قم برگزار شد

خدمت به مردم جلب رضای خداوند متعال را به همراه دارد

لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان قم

پیام خداحافظی استاندار قم

نمایشگاه بین المللی قم ویترین تولید و اقتصاد استان است

نشست مجازی کرامت گویی از حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می شود

آذین‌بندی شهر قم و بیت النور به مناسب سالروز ورود پربرکت کریمه اهل‌بیت(س)

کد خبر: 8984 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 16:54:18 - دوشنبه 3 آبان 1400 | بدون نظر | |

لزوم مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی در برگزاری شایسته ویژه برنامه های روز قم

معاون استاندار با اشاره به لزوم مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی در برگزاری شایسته ویژه برنامه های روز قم بر ضرورت استفاده از تمامی ظرفیت های تبلیغی و ترویجی سازمان ها و نهادها در راستای بزرگداشت این ایام تاکید کرد.
به گزارش خبر استان قم، دکتر یونس عالی پور در جلسه هماهنگی برنامه های ایام معصومیه که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد بر لزوم توجه ویژه دستگاهها و رسانه ملی، شبکه استانی نور و فعالان رسانه ای استان به روز قم تاکید کرد.


وی با اشاره به اجرای ویژه برنامه های موفق این روز در سال گذشته گفت : برنامه های سالروز ورود حضرت معصومه (س) باید گستره فرااستانی داشته تا در اذهان عمومی مردم این روز کاملا تثبیت شود.


معاون هماهنگی امور زائرین استاندار با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در استان افزود : ویژه برنامه های این ایام معصومیه باید بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و با در نظر گرفتن دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت برگزار شوند.


وی خدمات رسانی ویژه به زائرین و مجاورین حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران را اولویت دستگاههای اجرایی عضو ستاد تسهیلات زائرین عنوان و خاطرنشان کرد: دستگاه های خدمات رسان باید آمادگی لازم برای ارائه خدمات رفاهی مورد نیاز زائران و میهمانان این ایام را داشته باشند.


عالی پور همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه جهانشهر قم بر لزوم مشارکت همه دستگاهها و سازمان ها در برگزاری برنامه های مناسبتی این شهر تاکید کرد.


معاون استاندار نگاه ویژه به بانوان در ویژه برنامه های ایام معصومیه را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید با محوریت دفتر امور بانوان استانداری و نهادهای متولی برنامه ریزی های مناسبی برای این حوزه در دستور کار قرار گیرد .


وی همچنین با اشاره به ضرورت احصاء عملکرد و ارزیابی اقدامات دستگاهها در زمینه بزرگداشت ایام معصومیه افزود : این موضوع در قالب مراسم ویژه ای برگزار و از دستگاه های برتر تجلیل بعمل خواهد آمد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »