نشست هم اندیشی اساتید معلول برگزار می‌شود

روند تولید در استان و کشور نباید معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.

موافقت وزیر کشور با تاسیس یک دهیاری در استان قم

اهمیت جذابیت ظاهری، محتوایی و تنوع موضوعی در نشست چگونگی ترغیب کودکان و نوجوانان

گزارش تصویری /جلسه شورای اداری شهرستان جعفرآباد به ریاست استاندار قم

مراسم بزرگداشت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» استان قم برگزار شد

خدمت به مردم جلب رضای خداوند متعال را به همراه دارد

لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان قم

پیام خداحافظی استاندار قم

نمایشگاه بین المللی قم ویترین تولید و اقتصاد استان است

نشست مجازی کرامت گویی از حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می شود

آذین‌بندی شهر قم و بیت النور به مناسب سالروز ورود پربرکت کریمه اهل‌بیت(س)

کد خبر: 8980 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 19:32:10 - دوشنبه 26 مهر 1400 | بدون نظر | |

اجر شما همانند اجر شهدا می باشد

در دیدار امیر سرتیپ اسماعیلی با قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان عنوان شد به دور از تمام مسائل سیاسی سرباز رهبری و ولی فقیه باشید.

به گزارش خبر استان قم، سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در دیدار قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان با بیان اینکه به دور از تمام مسائل سیاسی سرباز رهبری و ولی فقیه باشید، گفت: در تمام میادین دعای مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران پشت سر شماست.

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی دستیار و مشاور فرمانده کل ارتش و فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) امروز دوشنبه ۲۷ مهرماه با امیرحسین زارع قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان در ستاد کل ارتش دیدار داشت.

در این دیدار که نیز پدر و مادر این قهرمان ملی حضور داشتند، امیر اسماعیلی بیان کرد: همیشه به دور از تمام مسائل سیاسی سرباز رهبری و ولی فقیه باشید و سرباز بودن در همه سطوح زندگی خود اجرا کن و مطمئن باش در تمام میادین دعای مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران پشت سر شماست.

دستیار و مشاور فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دل مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا، ملت بزرگ ایران بالاخص جوانان از این قهرمانی ها بسیار شاد شد، افزود: میادین ورزشی هیج فرقی با جبهه های نبرد علیه دشمن کشور ندارد، اجر شما همانند اجر شهدا می باشد.

فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با تشکر از پدر و مادر امیرحسین زارع بایت تربیت این قهرمان، این دیدار را صرفا جهت قدردانی از زحمات این جوان ارزشمند کشتی کشور عنوان نمود.

در پایان این دیدار امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی چفیه مقام معظم رهبری را به مادر این قهرمان ملی اهدا و با یک جلد قرآن مجید از زحمات امیرحسین زارع تقدیر کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »