اجر شما همانند اجر شهدا می باشد

واکسیناسیون حداکثری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی لازمه بازگشایی مدارس قم

مراسم بزرگداشت علامه حسن‌زاده آملی به صورت مجازی در قم برگزار می‌شود

معرفی قم به قمی ها درقالب تورهای قم شناسی

فیلم/اردوی فرهنگی ورزشی بسیجیان

نشست صمیمانه اعضا کتابخانه عمومی امام علی (ع) با نویسنده کتاب های کودک و نوجوان

پیگیری مشکلات جامعه کارگری استان

گزارش تصویری/افتتاح کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر (عج) روستای مبارک آباد قم

پیام تبریک استاندار قم به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

پیام شهردار قم به مناسبت هفته دفاع مقدس

۵۲ دستگاه اتوبوس نو در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر قم

اضافه شدن دو شهرستان به قم

کد خبر: 8969 ||خبر استان قم | زمان انتشار: ۱۲:۰۹:۱۵ - سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ | بدون نظر | |

رونق و توسعه شهر در کنار بخش خصوصی نقش مستقیی در جذب سرمایه گذار دارد

شهردار قم گفت: رونق و توسعه شهر نقش مستقیی در جذب سرمایه گذار دارد، در حال حاضر بلوار پیامبر اعظم به در سال جاری رونق بیشتری خواهد گرفت و سرمایه گذاری در حال پیشرفت است سرمایه گذاری در این بخش صورت گرفته پروژه های متعددی در حال انجام است.


به گزارش خبر استان قم، دکتر سقائیان نژاد شهردار قم گفت: در مدیریت فضای سبز و گونه ها امکانات بیشتری وجود دارد و می توان به اجرای فضای سبز پرداخت و در تزئینات نیز هماهنگی لازم اتخاذ می شود.


وی در مورد تعداد صندلی اطراف حرم افزود:باید بررسی لازم صورت بگیرد تا در مبلمان شهری طبق استانداردها حرکت کنیم و با تامین مبلمان بیش از حد استاندارد هزینه ها به هدر نرود.


سقائیان نژاد عنوان کرد: شرق حرم هنوز با موانعی در روند اجرا مواجه است و بحث های حقوقی وجود دارد لکن مراحل پایانی خود را گذرانده و به زودی فعالیت عمرانی در آن منطقه آغاز میشود همچنین در مورد پارکینگ شرقی نیز سرمایه گذار آمادگی ساخت پارکینگ را دارد و زیرساختها فراهم است.

شهردار قم بیان کرد: پارک ولایت یک ظرفیت مهم در جذب سرمایه گذار است و در فضای خوبی در نزدیکی نمایشگاه واقع شده و امید است با تکمیل این پروژه، بسترهای خوبی در خدمت رسانی به گردشگران و جذب سرمایه گذار ایجاد شود.

سقائیان نژاد خاطرنشان کرد: در احداث مترو هزینه ها باید در جهت تکمیل طرح تامین شود و در این بخش نیز مشکلاتی وجود دارد.


وی گفت: رونق و توسعه شهر نقش مستقیی در جذب سرمایه گذار دارد، در حال حاضر بلوار پیامبر اعظم به در سال جاری رونق بیشتری خواهد گرفت و سرمایه گذاری در حال پیشرفت است سرمایه گذاری در این بخش صورت گرفته پروژه های متعددی در حال انجام است.


شهردار قم افزود: این تحولات به دلیل رغبت بخش خصوصی به سرمایه گذاری است و باید بتوانیم طرح ها را واگذار کنیم و ظرفیت ها را رشد دهیم.


وی عنوان کرد: پارک ۱۰۰ هکتاری نیز تفرج گاهی مهم در سطح کشور است و اتمام احداث باغ پرندگان و کوه خضر و شهربازی، جاذبه زیادی برای سرمایه گذاری و گردشگران دارد.
سقائیان نژاد بیان کرد: سرانه فضای سبز قم در حال افزایش است و در پایان ۱۴۰۴ باید به ۲۶ متر برسد البته تمهیدات لازم برای آب و پساب آن لحاظ شده است.


وی تاکید کرد: تاثیرات هر خیابان و پروژه در کسب و کار تعیین کننده است ما باید با بازرگانی هماهنگ باشیم چون می توانیم در رونق اقتصادی تاثیر گذار باشیم و سرمایه گذاران نیز در برند سازی و رونق اقتصادی تاثیر دارند، هر چه منابع جذب شود هنوز جای توسعه دارد و ما نیاز به برنامه های دراز مدت داریم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »