با سلیقه خوب می توان کارهای فرهنگی و آزادی های انسانی را در کنار هم جمع کرد

طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قم

کمیته تحقیق با دستور استاندار قم

مسئله اصلی قوه قضائیه نیازمند کار فقهی و میدانی است

ارجاع ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ در منطقه یک

اطاله دادرسی از مشکلات قضایی است

اهدای ۱۵۰۰ نسخه کتاب از سوی خانواده مرحوم سلیمی به کتابخانه مرکزی قم

تصاویر/ موزه دفاع مقدس

گزارش تصویری/ امامزاده سید سربخش قم

گزارش تصویری/ امامزاده شاه حمزه قم

تدارک بسیار مناسب کودهای کشاورزی یارانه ای در فروردین ۱۴۰۱

همایش “جمعیت جوانان” در قم برگزار خواهد شد

کد خبر: 8969 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 12:09:15 - سه شنبه 13 مهر 1400 | بدون نظر | |

رونق و توسعه شهر در کنار بخش خصوصی نقش مستقیی در جذب سرمایه گذار دارد

شهردار قم گفت: رونق و توسعه شهر نقش مستقیی در جذب سرمایه گذار دارد، در حال حاضر بلوار پیامبر اعظم به در سال جاری رونق بیشتری خواهد گرفت و سرمایه گذاری در حال پیشرفت است سرمایه گذاری در این بخش صورت گرفته پروژه های متعددی در حال انجام است.


به گزارش خبر استان قم، دکتر سقائیان نژاد شهردار قم گفت: در مدیریت فضای سبز و گونه ها امکانات بیشتری وجود دارد و می توان به اجرای فضای سبز پرداخت و در تزئینات نیز هماهنگی لازم اتخاذ می شود.


وی در مورد تعداد صندلی اطراف حرم افزود:باید بررسی لازم صورت بگیرد تا در مبلمان شهری طبق استانداردها حرکت کنیم و با تامین مبلمان بیش از حد استاندارد هزینه ها به هدر نرود.


سقائیان نژاد عنوان کرد: شرق حرم هنوز با موانعی در روند اجرا مواجه است و بحث های حقوقی وجود دارد لکن مراحل پایانی خود را گذرانده و به زودی فعالیت عمرانی در آن منطقه آغاز میشود همچنین در مورد پارکینگ شرقی نیز سرمایه گذار آمادگی ساخت پارکینگ را دارد و زیرساختها فراهم است.

شهردار قم بیان کرد: پارک ولایت یک ظرفیت مهم در جذب سرمایه گذار است و در فضای خوبی در نزدیکی نمایشگاه واقع شده و امید است با تکمیل این پروژه، بسترهای خوبی در خدمت رسانی به گردشگران و جذب سرمایه گذار ایجاد شود.

سقائیان نژاد خاطرنشان کرد: در احداث مترو هزینه ها باید در جهت تکمیل طرح تامین شود و در این بخش نیز مشکلاتی وجود دارد.


وی گفت: رونق و توسعه شهر نقش مستقیی در جذب سرمایه گذار دارد، در حال حاضر بلوار پیامبر اعظم به در سال جاری رونق بیشتری خواهد گرفت و سرمایه گذاری در حال پیشرفت است سرمایه گذاری در این بخش صورت گرفته پروژه های متعددی در حال انجام است.


شهردار قم افزود: این تحولات به دلیل رغبت بخش خصوصی به سرمایه گذاری است و باید بتوانیم طرح ها را واگذار کنیم و ظرفیت ها را رشد دهیم.


وی عنوان کرد: پارک ۱۰۰ هکتاری نیز تفرج گاهی مهم در سطح کشور است و اتمام احداث باغ پرندگان و کوه خضر و شهربازی، جاذبه زیادی برای سرمایه گذاری و گردشگران دارد.
سقائیان نژاد بیان کرد: سرانه فضای سبز قم در حال افزایش است و در پایان ۱۴۰۴ باید به ۲۶ متر برسد البته تمهیدات لازم برای آب و پساب آن لحاظ شده است.


وی تاکید کرد: تاثیرات هر خیابان و پروژه در کسب و کار تعیین کننده است ما باید با بازرگانی هماهنگ باشیم چون می توانیم در رونق اقتصادی تاثیر گذار باشیم و سرمایه گذاران نیز در برند سازی و رونق اقتصادی تاثیر دارند، هر چه منابع جذب شود هنوز جای توسعه دارد و ما نیاز به برنامه های دراز مدت داریم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »