افزایش ۵.۵ درصدی پیک مصرف برق در قم

دیدار فرماندهان پدافند هوایی با ۱۶ خانواده شهید ارتش در قم

گزارش تصویری/ سلام بر محرم

کتاب «وقتی بابا رئیس بود» در قم رونمایی شد

ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه (س) در دهه اول محرم

قم رخت سیاه بر تن می‌کند

برگزاری هشت اجلاسیه در کنگره ملی شهدای استان قم

مراسم روز خبرنگار در قم برگزار شد

عکس/ آرامگاه شهدا گمنام در کوه خضر نبی

نخستین سوگواره «اشک کاظمی» برگزار می شود

ارائه خدمات مرجع مجازی در ۲۴ کتابخانه های عمومی استان قم

میزهای خدمت دستگاه های اجرایی قم در نمازجمعه

کد خبر: 8888 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 13:00:03 - پنجشنبه 18 شهریور 1400 | بدون نظر | |

توزیع بیش از ۸۲ هزار تن آسفالت در شهر قم

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با اشاره به میزان تولید و توزیع آسفالت در شهر قم اظهار داشت: برای سال جاری پیش‌بینی تولید و توزیع ۱۶۵ هزار تن آسفالت در سطح معابر شهری قم انجام‌شده که از ابتدای سال تاکنون بیش از ۸۲ هزار تن آسفالت توزیع‌شده است.
خبر استان قم

به گزارش خبر استان قم، ابوالفضل میریک امامی با بیان اینکه در این مدت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت جهت روکش معابر شهری قم در منطقه ۴ توزیع‌شده است، ابراز کرد: در راستای بهبود وضعیت حمل‌ونقل و افزایش ایمنی خیابان‌های شهر قم بیش از ۲۰ هزار تن آسفالت نیز در منطقه یک شهرداری قم توزیع و استفاده‌شده است.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم تصریح کرد: بالغ‌بر ۷ هزار تن آسفالت نیز طی این مدت در منطقه ۵ شهرداری قم جهت بهبود و سهولت رفت‌وآمد عابران پیاده و خودروهای سواری توزیع‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۹۰۰ تن آسفالت در سطح منطقه ۷ شهرداری قم و ۵ هزار و ۵۰۰ تن نیز در منطقه ۸ و شهرک پردیسان استفاده‌شده است، افزود: ۴ هزار تن آسفالت نیز از ابتدای امسال در سطح معابر منطقه ۲ توزیع گردیده است.

میریک امامی با اشاره به توزیع بیش از ۹ هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه ۶ اضافه کرد: خود سازمان توسعه و عمران و شهرداری مرکز نیز در مجموع در سال جاری از بیش از ۱۰ تن آسفالت برای پروژه‌ها استفاده کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با اشاره به افزایش قابل‌توجه قیمت قیر از طی سال جاری اظهار کرد: قیمت قیر از تنی ۶ میلیون در ابتدای سال به تنی ۸ میلیون تومان افزایش‌یافته است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »