با سلیقه خوب می توان کارهای فرهنگی و آزادی های انسانی را در کنار هم جمع کرد

طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قم

کمیته تحقیق با دستور استاندار قم

مسئله اصلی قوه قضائیه نیازمند کار فقهی و میدانی است

ارجاع ۲۸۵ پرونده به کمیسیون ماده ۱۰۰ در منطقه یک

اطاله دادرسی از مشکلات قضایی است

اهدای ۱۵۰۰ نسخه کتاب از سوی خانواده مرحوم سلیمی به کتابخانه مرکزی قم

تصاویر/ موزه دفاع مقدس

گزارش تصویری/ امامزاده سید سربخش قم

گزارش تصویری/ امامزاده شاه حمزه قم

تدارک بسیار مناسب کودهای کشاورزی یارانه ای در فروردین ۱۴۰۱

همایش “جمعیت جوانان” در قم برگزار خواهد شد

کد خبر: 8849 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 14:12:08 - چهارشنبه 10 شهریور 1400 | بدون نظر | |

استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه و رسانه ها جهت تزریق واکسن

استاندار قم با اشاره به برخی اظهار نظرها در راستای ایجاد تردید در واکسیناسیون خاطرنشان کرد: از صدا و سیما، حوزه های علمیه، علما و اصحاب رسانه درخواست داریم نسبت به تشویق شهروندان به دریافت واکسن دولت را کمک کنند.


به گزارش خبر استان قم، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در صد و دومین جلسه ستاد استانی کرونا طی سخنانی تشدید نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط شهروندان را ضروری دانست.


استاندار قم با بیان اینکه هنوز از پیک پنجم کرونا عبور نکرده ایم افزود: امیدواریم با همراهی مردم با سیاست های ستاد ملی و استانی کرونا بتوانیم شدت شیوع بیماری را کاهش داده و سیر آن را نزولی کنیم.


سرمست با اشاره به شتاب واکسیناسیون در استان قم و توسعه ی مراکز واکسیناسیون ادامه داد: کاهش ۵ ساله ی سن واکسیناسیون در این جلسه مصوب شد که با دریافت مجوز آن از وزارت بهداشت می توانیم شهروندان با سنین پایین تر را نیز واکسینه کنیم.


وی در ادامه اولویت واکسیناسیون افراد پرخطر را مورد توجه قرار داد و با اشاره به برخی اظهار نظرها در راستای ایجاد تردید در واکسیناسیون خاطرنشان کرد: از صدا و سیما، حوزه های علمیه، علما و اصحاب رسانه درخواست داریم نسبت به تشویق شهروندان به دریافت واکسن دولت را کمک کنند.


استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بهره برداری از چند طرح درمانی در استان قم گفت: پیگیری راه اندازی بیمارستانی صحرایی ارتش برای شرایط اضطراری نیز هستیم.
سرمست همچنین پیگیری ظرفیت های مغفول درمانی از جمله بیمارستان الهادی را ضروری دانست و تصریح کرد: بایستی از ظرفیت همه ی دستگاه ها و نهادها برای بهره برداری از این بیمارستان بهره گرفته شود.
استاندار قم تامین اکسیژن بیمارستان های قم با استفاده از ظرفیت های خیرین و وزارت بهداشت را ضروری دانست و گفت: خیرین در این راستا اعلام آمادگی کرده اند و دانشگاه علوم پزشکی بایستی هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام دهد.


سرمست اعلام آمادگی واردات واکسن توسط بخش خصوصی قم را نیز مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: به دنبال اخذ مجوزهای لازم برای واردات واکسن توسط خیرین و بخش خصوصی هستیم.


وی در بخش دیگری از سخنان خود از بهره برداری قریب الوقوع از تصفیه خانه ی جدید آب قم با اعتبار ۱۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: امیدواریم با افتتاح این تصفیه خانه ضریب تامین پایدار آب شرب شهروندان افزایش یابد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »