افزایش ۵.۵ درصدی پیک مصرف برق در قم

دیدار فرماندهان پدافند هوایی با ۱۶ خانواده شهید ارتش در قم

گزارش تصویری/ سلام بر محرم

کتاب «وقتی بابا رئیس بود» در قم رونمایی شد

ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه (س) در دهه اول محرم

قم رخت سیاه بر تن می‌کند

برگزاری هشت اجلاسیه در کنگره ملی شهدای استان قم

مراسم روز خبرنگار در قم برگزار شد

عکس/ آرامگاه شهدا گمنام در کوه خضر نبی

نخستین سوگواره «اشک کاظمی» برگزار می شود

ارائه خدمات مرجع مجازی در ۲۴ کتابخانه های عمومی استان قم

میزهای خدمت دستگاه های اجرایی قم در نمازجمعه

کد خبر: 8834 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 20:58:46 - چهارشنبه 3 شهریور 1400 | بدون نظر | |

افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) قم

مرکز فرماندهی و کنترل گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س)  قم عصر امروز با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش و در آستانه دهم شهریور روز نیروی پدافند هوایی افتتاح شد.

به گزارش خبر استان قم، امیر سرتیپ صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان این گروه پدافندی با بیان اینکه اقدامات رو به رشد و به روز رسانی تجهیزات و قدرت بازدارندگی در نیروی پدافند موجب شده است که دشمنان حتی فکر تجاوز و حمله را به ذهن خودشان وارد نکنند، اظهار کرد: هر وقت در هر جا و در هر موقعیتی به وضعیت موجود اکتفا شد قطعا موجبات ضعف و عقب گرد آن مجموعه فراهم شده است و متقابلا اقدامات رو به جلو و آینده نگری و پیشرفت در امور باعث سرافزاری و سربلندی آن مجموعه شده است.

امیر سرتیپ صباحی فرد خاطر نشان کرد: اهمیت پدافند هوایی از تاکیدات متعدد رهبر معظم انقلاب کاملا آشکار است و امروز جنگ های نوین و سایبری  ما را وادار کرده است که در لبه فنآوری و دانش روز دنیا حرکت کنیم که البته به لطف دعای خیر هموطنانمان افتخارات زیادی هم بدست آورده ایم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اقدامات مهم صورت گرفته در خصوص ارتقای معیشت کارکنان این نیرو، خاطر نشان کرد: افزایش انگیزه به منظور ارتقای توان رزم و در نتیجه تصمیم گیری به موقع در صحنه ی نبرد از اصول اساسی و مهم نیروی پدافند هوایی است.

بنا براین گزارش ،همزمان با افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل گروه پدافندهوایی قم، ساختمان های بهداری و آشپزخانه صنعتی جدید این گروه پدافندی نیز توسط امیر سرتیپ صباحی فرد افتتاح شد

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »