افزایش ۵.۵ درصدی پیک مصرف برق در قم

دیدار فرماندهان پدافند هوایی با ۱۶ خانواده شهید ارتش در قم

گزارش تصویری/ سلام بر محرم

کتاب «وقتی بابا رئیس بود» در قم رونمایی شد

ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه (س) در دهه اول محرم

قم رخت سیاه بر تن می‌کند

برگزاری هشت اجلاسیه در کنگره ملی شهدای استان قم

مراسم روز خبرنگار در قم برگزار شد

عکس/ آرامگاه شهدا گمنام در کوه خضر نبی

نخستین سوگواره «اشک کاظمی» برگزار می شود

ارائه خدمات مرجع مجازی در ۲۴ کتابخانه های عمومی استان قم

میزهای خدمت دستگاه های اجرایی قم در نمازجمعه

کد خبر: 8745 ||خبر استان قم | زمان انتشار: 15:56:12 - سه شنبه 26 مرداد 1400 | بدون نظر | |

آماده سازی مرکز ورزشی شهرداری به محل جدید واکسیناسیون

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت:بهبود در روند واکسیناسیون گروه های هدف در قم یکی از مجموعه های ورزشی در منطقه نیروگاه در حال آماده سازی است تا دسترسی مردم به مراکز تجمیعی با سهولت بیشتری انجام شود.

به گزارش خبر استان قم، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: با توجه به وضعیت نگران کننده کرونا در قم و ضرورت همدلی و تعامل دستگاه‌ها در بکارگیری تمام ظرفیت‌های موجود جهت کنترل و افزایش آمار واکسیناسیون، مجموعه ورزشی شهرداری در منطقه نیروگاه به مرکز جدید واکسیناسیون تبدیل می‌شود.


ابوالقاسم مقیمی اظهار داشت: به همین منظور و برای بهبود در روند واکسیناسیون گروه های هدف در قم یکی از مجموعه های ورزشی در منطقه نیروگاه در حال آماده سازی است تا دسترسی مردم به مراکز تجمیعی با سهولت بیشتری انجام شود.


وی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط باید دست به دست هم دهند تا از بحران کرونا عبور کنیم، تاکید کرد: در این زمینه سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم آمادگی دارد تا تمام توان خود را برای مهار این ویروس مرگبار روی کار بیاورد.


مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در ادامه یادآور شد: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه بخشی از فعالیت های این سازمان در طول دوران شیوع بیماری کرونا به فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از شیوع این بیماری معطوف شده است.


وضعیت کرونایی قم که از ۲۷ خردادماه پس از ۴۰ روز از وضعیت نارنجی به زرد بهبود یافته بود بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده توسط نرم‌افزار ماسک، از تاریخ نهم تیرماه جاری بار دیگر جزو شهرهای نارنجی و از ۲۳ تیرماه مجددا در وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا قرار گرفت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »