پیام شهردار قم به مناسبت هفته دفاع مقدس

۵۲ دستگاه اتوبوس نو در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر قم

اضافه شدن دو شهرستان به قم

کتاب «اخلاق و معنویت در نهضت عاشورا» منتشر شد

سینمای ایران در مسیر بیان محتوای منطبق با ارزش‌های دینی و فرهنگی قرار گرفت

گزارش تصویری/ افتتاح بیمارستان تنفسی ۷۰ نفره ارتش

توزیع بیش از ۸۲ هزار تن آسفالت در شهر قم

افتتاح بیمارستان ۷۰ تختخوابی بیماران تنفسی در قم

برگزاری مراسم در جوار منازل شهدا

اطلاعیه سازمان آب مبنی بر افت فشار

گزارش تصویری/ سفر وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی به قم

هدف اصلی کاروان ایثار تعظیم شعائر حسینی است

کد خبر: 8147 ||خبر استان قم | زمان انتشار: ۲۳:۱۹:۲۱ - شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ | بدون نظر | |

افشای جنایات آمریکا زمینه‌ساز شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی است

محسن پاک آیین عصر شنبه در "سومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری" در قم گفت: مطالبه رهبر معظم انقلاب در راستای توجه به جنایات آمریکا در هفته حقوق بشر آمریکایی، یک امر تبلیغاتی و مقطعی نبوده و یک هدف راهبری نظام است.

وی با بیان اینکه افشای جنایات آمریکایی ها با افول این کشور ارتباط مستقیم دارد، خاطرنشان کرد: افول و شکست آمریکا یک مسأله جدی است که نخبگان و صاحبنظران بین المللی در رابطه با آن سخن گفته و آن را قطعی دانسته اند.

معاون دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری با بیان اینکه امروز آمریکا مقبولیت خود را در جهان از دست داده و تلاش می کند چهره خود را موجه نشان دهد، اظهار داشت: آمریکا برای تحقق این هدف، باید افکار عمومی را با خود همراه کند.

وی یکی از مصادیق همراهی افکار عمومی و نهادهای بین المللی با آمریکایی ها را بعد از حادثه ساختگی ۱۱ سپتامبر عنوان کرد و افزود: اگر نقش مؤثر آمریکایی ها در نقض حقوق بشر در سراسر جهان افشا شود، آنها مقبولیت خود را در نزد افکار عمومی از دست می دهند.

پاک آیین با اشاره به کشتار، وحشی گری، تجاوز و جنایت های آمریکایی ها در بگرام، ابوغریب، گوانتانامو و پایگاههای نظامی آنها در دیگر کشورها، تصریح کرد: به هر میزان این جنایات افشا شود، در افول و شکست آمریکا مؤثر خواهد بود.

وی با بیان اینکه متفکران آمریکایی به عدم وجود اخلاق در قدرت معتقد بوده و جنگ و جنایت و تجاوز در هنگام قدرت را مباح می دانند، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها با این تفکر ارتش خود به دیگر کشورها فرستاده و از ایادی جنایتکار خود در منطقه حمایت می کنند.

معاون دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری با اشاره به ارتباط مستقیم افشای جنایات آمریکایی ها با زمینه سازی تمدن نوین اسلامی، گفت: پشتوانه تمامی اقدامات آمریکایی ها، تفکر لیبرال دموکراسی است که در صورت تضعیف و نابودی، زمینه برای شناخت هرچه بیشتر مکتب والای اسلام فراهم می شود.

وی با بیان اینکه اسلام همواره به دنبال عزت و کرامت انسانی است، اما نظام سلطه به انسان نگاه کمتر از حیوان دارد، گفت: ما باید از تمامی امکانات و ظرفیت های خود برای افشای جنایت های آمریکایی ها که منجر به افول و شکست آنها و زوال لیبرال دموکراسی می شود، به خوبی استفاده کنیم.

سومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری عصر شنبه با حضور جمعی از اندیشمندان و صاحبنظران از کشورمان و دیگر کشورها در پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد./

Adblock test (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار
Translate »