رییس کانون سردفترداران قم: تنظیم سند انتقال خودرو اجباری است

باشگاه‌های ورزشی متحمل بیشترین خسارت در ایام کرونا شده‌اند

کمبود زمین مشکل اصلی سرمایه‌گذاری در قم است

استاندار قم درگذشت سید مرتضی طباطبایی را تسلیت گفت

احداث مسیر دریاچه نمک قم ۴۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

چهار هزار و ۲۰۸ مورد نظارت بهداشتی در قم انجام شد

اعلام وضعیت بحرانی تا نگرانی از شیب تند گسترش ویروس کرونا در قم

اختصاص ۱۵۰۰میلیارد تومان تسهیلات به تولید تا تکمیل طرح قطار شهری قم

وضعیت بحرانی کرونا در قم اعلام شد

۶ نفر دیگر در قم بدلیل کرونا جان خود را از دست دادند

محموله قاچاق قطعه‌های رایانه در قم کشف شد

روستاهای بالای ۲۰ خانوار قم از اینترنت پرسرعت برخوردار شدند

کد خبر: 5971 ||خبر استان قم | زمان انتشار: ۲۰:۴۶:۴۷ - چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | بدون نظر | |

کنگره حضرت ‌آمنه (س) در قم برگزار می‌شود

 به گزارش چهارشنبه شب پایگاه خبری حرم حضرت معصومه حجت‌الاسلام‌ مهدی احمدی در نشست خبری اختتامیه کنگره بزرگداشت حضرت آمنه اظهار داست: کنگره بزرگداشت مادر رسول گرامی اسلام در راستای نشر معارف اهل‌بیت است که در حکم رهبر معظم انقلاب در خصوص شرح وظایف تولیت حرم بانوی کرامت عنوان ‌شده است.

معاون حرم بانوی کرامت افزود: دفاع از کیان تشیع در برابر هجمه‌هایی که علیه ارزش‌ها و مفاهیم اصیل دینی و شیعی صورت می‌گیرد از اهداف برگزاری این کنگره است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در طول تاریخ عده‌ای مغرض دست به تحریف شخصیت‌های بارز زده‌اند و در این خصوص نیز به آبا و اجداد رسول خدا اهانت‌های زیادی از سوی وهابیت صورت گرفته و نسبت شرک و کفر داده‌اند.

 احمدی تاکید کرد: مکتب تشیع با تمام توان در مقابل این انحراف ها ایستاده است و پژوهشگران حرم بانوی کرامت نیز با همکاری دیگر مولفان و پژوهشگران در این مقطع کنونی به کتابت مطالبی درخصوص حضرت آمنه اقدام کرده‌اند.

وی یادآور شد: بهترین مکان برای معرفی حضرت آمنه حرم بانوی کرامت است و در آینده نیز آثار دیگری درباره بانوان نمونه و الگو به چاپ خواهد رسید.

احمدی گفت: با توجه به بروز بیماری کرونا، این کنگره هفته آینده به‌صورت محدود برگزار خواهد شد و در حقیقت رسانه‌ای بوده و به‌صورت مستقیم از شبکه نور و به‌صورت تولیدی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

معاون تولیت حرم حضرت معصومه (س) گفت: یک رمان در خصوص حضرت آمنه چاپ ‌شده است و رمان دیگری نیز در خصوص حضرت نجمه به ‌زودی چاپ خواهد شد چرا که آثار ادبی و ادبیات داستانی نقش موثری در معرفی ارزش های دینی دارند./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار