معاون استاندار قم: در حوزه آموزش معارف مهدوی باید بیشتر کار شود

جابجایی روز بزرگداشت شهدا کج سلیقگی بود

کنگره حضرت ‌آمنه (س) در قم برگزار می‌شود

آیت الله مکارم شیرازی: جنگل خواری یک گناه بزرگ است

۸۴ طرح عمرانی حوزه علمیه خواهران در قم افتتاح یا کلنگ‌زنی شد

اهمیت انقلاب اسلامی در طول زمان بیشتر مشخص می‌شود

استاندار قم: مدیران دولتی موظف به پاسخگویی به شهروندان هستند

فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در قم

۱۶۰۰ متقاضی طرح مشاغل خانگی در قم نام‌نویسی کردند

مدیرعامل جدید صندوق پژوهش و فناوری کریمه قم معارفه شد

پلیس راهور قم به اعمال نظارت دقیق تر بر قانون منع تردد شبانه مکلف شد

قم رتبه هشتم کشور از نظر تعداد شرکت دانش بنیان 

کد خبر: 4543 ||خبرنگار:محمد علی بیطرفان | زمان انتشار: ۱۳:۰۵:۱۵ - سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ | بدون نظر | |

۱۴ وبینار رویداد شتاب محیط زیست و خدمات شهری قم برگزار می‌شود

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی شهرداری قم، مصطفی ملایی در این زمینه افزود: در این رویداد ملی تلاش شده است از افراد متخصص در محورهای مختلف محیط زیست شهری استفاده شود.

وی اضافه کرد: این وبینارهای تخصصی در قالب سلسله برنامه‌های رویداد شتاب(استارت آپ) محیط زیستی می‌باشد که در راستای ایجاد بسترهای لازم برای نوآوری و سرمایه‌گذاری در مباحث محیط زست شهری اجرا می‌گردد.

وی با  اشاره به این‌که تاکنون ۲ وبینار تخصصی با حضور کارشناسان اجرا شده است، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته ۱۴ وبینار تخصصی از ۵ تا ۲۱ بهمن‌ماه با موضوعات مرتبط با محیط زیست شهری ترتیب می یابد.

ملایی، وبینار ایمنی، تاب‌آوری و هوشمندسازی مدیریت بحران شهری و مدیریت بهینه منابع آب و برق مورد نیاز فضای سبز را از جمله وبینار های برگزار شده عنوان کرد و افزود: خدمات فناورانه گردشگری، فرهنگ‌سازی افزایش مشارکت شهروندان در خدمات شهری، ایده‌های خلاقانه در زیباسازی، ساخت و نگهداری تجهیزات آتشنشانی از دیگر موضوعات پیش‌رو  این مجموعه وبینارهای تخصصی می‌باشد.

 وی  تعمیرات تجهیزات پیشرفته خدمات شهری، خلاقیت در مدیریت پسماند، ارتقای کیفیت زندگی با توسعه خدمات هوشمند، توسعه ساختمان‌های سازگار با محیط زیست، تولید انرژی‌های پاک در ساختمان سبز، بهینه‌سازی مصرف منابع آب در ساختمان و ارتقای کیفیت هوای داخل ساختمان را از دیگر موضوعات این سلسله وبینارهای رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری برشمرد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه اجرای وبینار های تخصصی در حوزه محیط زیست شهری، ابراز امیدواری کرد: با همکاری دستگاه‌های مختلف که در این حوزه فعال هستند بتوانیم در راستای اجرای وبینارهای تخصصی با حضور افراد صاحب ایده در محیط زیست شهری و اجرایی کردن ایده‌ها گام‌های موثری در شهر کریمه اهل‌بیت(س) برداریم.

افراد علاقه‌مند جهت شرکت در وبینار های تخصصی رویداد شتاب  محیط زیست شهری می توانند از ۵ تا ۲۱ بهمن از طریق لینک qommu.ir/startup در نخستین رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری شرکت نمایند.

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار